Uwaga na nieuczciwych sprzedawców

Uwaga na nieuczciwych sprzedawców

Klienci marki VIZ-ART AUTOMATION

W związku z pojawiającymi się firmami podszywającymi się pod Sprzedawców urządzeń marki VIZ-ART AUTOMATION producenta wind do projektorów i TV oraz ekranów projekcyjnych informujemy, iż firma KRAFTMANN z siedzibą w Warszawie nie jest dystrybutorem urządzeń marki VIZ-ART AUTOMATION oraz nie posiada w sprzedaży oryginalnych, produkowanych przez nas urządzeń. Firma VIZ-ART AUTOMATION nie współpracuje w żaden sposób z tym podmiotem i nie udziela gwarancji na oferowane przez niego urządzenia.

Informujemy, iż strona internetowa na której aktualnie Państwo przebywacie jest jedyną stroną producenta. Mając na uwadze Państwa dobro, w razie wątpliwości dotyczących pochodzenia nabywanego przez Państwa urządzenia (jeżeli zamiarem Państwa będzie zakup produkowanych przez naszą firmę urządzeń, do czego oczywiście zachęcamy) w drodze zakupów internetowych lub bezpośrednich prosimy przed dokonaniem zakupu o kontakt pod numerem 22 613 88 99 lub za pośrednictwem maila: viz-art@viz-art.pl celem potwierdzenia autentyczności urządzenia lub polecenia autoryzowanego Dystrybutora.

Dziękujemy za zaufanie jakim darzycie Państwo naszą firmę oraz wybór produkowanych przez nas wind i ekranów projekcyjnych.

Życzymy zadowolenia z użytkowania sprawdzonych urządzeń marki VIZ-ART AUTOMATION.