HEAVY DUTY iDock

HEAVY DUTY iDock

HEAVY DUTY iDock – stacja dokująca naścienna

iDock HEAVY DUTY – ścienna stacja dokująca do Inteligentnych Instalacji – BMS. Obudowa do iPada. Posiada chroniony dostęp i jest otwierane przy użyciu zaprogramowanej karty dostępu (w zestawie 3 szt). Urządzenie iDock HEAVY DUTY oferowane jest w kolorze białym i czarnym oraz opcjonalnie w innych wg systemu RAL. Bezpieczna obudowa HEAVY DUTY iDock dedykowana jest do zastosowań komercyjnych np. w hotelach, salach konferencyjnych i wnętrzach użyteczności publicznej.

Karta katalogowa – pobierz plik PDF


Instalacja: Bezpieczna obudowa iDock HEAVY DUTY jest prosta w montażu w otworze ściennym w ułożeniu poziomym lub pionowym. Po instalacji na powierzchni ściany widoczny pozostaje wyłącznie lakierowany przód obudowy. System kontrolowanego dostępu pozwala otworzyć stację wyłącznie osobie posiadającej dedykowaną i wprogramowaną do konkretnej stacji dokującej kartą dostępu.

Zasilanie: iPad pozostaje na stałe podłączony do zasilania przy użyciu oryginalnego kabla Apple ze złączem Lightning (kabel jest w zestawie).

Wygoda użytkowania: w instalacjach Inteligentnych Budynków iPad będzie dostępny do użytkowania przez wiele osób i zawsze pozostanie na swoim miejscu, bezpiecznie umieszczony w iDock HEAVY DUTY . Wyłącznie osoba posiadająca kartę bezpieczeństwa może otworzyć iDock HEAVY DUTY, dla innych użytkowników jest zablokowany. W zestawie 3 karty bezpieczeństwa (opcjonalnie więcej kart).

Zastosowanie: Stworzony z myślą o komercyjnych i biznesowych instalacjach AV i BMS, pokojach hotelowych oraz przestrzeniach na wynajem.


Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz