INFINITY mini

INFINITY mini

iPad mini 3 STACJA DOKUJĄCA naścienna

stacja dokująca do panelu sterowania

Funkcjonalność, design i wyjątkowy styl. Wszystkie te cechy ujęte zostały w INFINITY mini iPad Frame. Na wyjątkowość STACJI DOKUJĄCEJ do iPad mini składają się m.in. szklany lakierowany front, solidna i stabilna stalowa obudowa pokryta lakierem w wybranym kolorze. INFINITY mini oferowane jest w dwóch najbardziej klasycznych kolorach: czarnym i białym.

Karta katalogowa – pobierz plik PDF

Instrukcja – pobierz plik PDF

mini stacja dokująca do Ipada

INFINITY mini  w roli panela sterującego w Inteligentnym Budynku to częsty wybór w wykonywanych projektach i instalacjach. Łatwość wysuwania iPada ze stacji dokującej INFINITY mini to zaleta, która została podkreślona przez doświadczonych projektantów systemów. Panel frontowy z lakierowanego szkła jest cenionym elementem, który podoba się zarówno użytkownikom,  projektantom systemów i architektom.

Kompatybilność:

  • iPad mini
  • iPad mini 2
  • iPad mini 3
  • iPad mini 4

iPad mini montowany jest podtynkowo do ścian z płyt GK albo ścian z tynków tradycyjnych i po montażu na ścianie widoczny jest wyłącznie szklany frontowy panel.

Zastosowanie iPada jest o tyle optymalne, że może on być użytkowany jako stały panel sterowania, a po wysunięciu ze stacji dokującej  wraca do użytku jako urządzenie przenośne. Najnowsze potrzeby rynku są dla VIZ-ART AUTOMATION wyzwaniem do  rozwoju i tworzenia nowych projektów.

stacja dokująca do Ipad Mini

stacja dokująca do Ipada - czarna

stacja dokująca - inteligentny dom

inteligentny dom - panel sterowania

stacja dokująca do Ipadów

panel sterowania - Ipad

Stacje dokujące do Ipada

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz