Ekrany elektryczne

Ekrany elektryczne

ekran elektrycznie rozwijany

ekran elektrycznie rozwijanyEkran elektrycznie rozwijany do projekcji przedniej.

Wybierane przez oczekujących komfortu i ceniących najwyższą jakość obrazu podczas projekcji.
Do Kina domowego, prestiżowych sal konferencyjnych i szkoleniowych.

Ekrany elektryczne wykonywane są z materiałów najwyższej jakości z powierzchnią Matt White. Eleganckie wzornictwo ekranu, owalna obudowa z aluminium anodowanego i perfekcja wykonania to cechy charakteryzujące ekrany VIZ-ART.

 

Ekrany elektryczne produkowane przez VIZ-ART to profesjonalizm, komfort i oryginalny wygląd w kinie domowym. Komort użytkowania zapewnia wysokiej jakości trwała powierzchnia, cichy najnowszej generacji napęd Somfy (42dB), szybkie i równomierne zwijanie ekranu w 14 sek.* oraz tłumik drgań stosowany od chwili wprowadzenia modelu na rynek AV. Możliwość ustawienia wyłączników krańcowych na inną wysokość (niższa od produkcyjnej). Komfort obsługi urządzeń kina domowego zapewnia sterowanie bezprzewodowe radiowe RF lub na podczerwień IR ( sterowanie daje możliwość zaprogramowania ekranu do rozwiania dwóch formatów 4:3 i 16:9).

Prawdziwym ułatwieniem dla Użytkowników kina domowego jest możliwość jednoczesnego włączania projektora i rozwijania ekranu. Prosta obsługa z użyciem jednego przycisku pilota (sterowania ekranem z 12V wyjścia z projektora z zastosowaniem modułu TRIGGER 5-30V ). W projektorach nie posiadających wyjścia 12V wystarczy użyć moduł TRIGGER 230V, który pozwala uzyskać ten sam efekt. Ekrany projekcyjne VIZ-ART od wielu lat są synomimem luksusu, komfortu i niezawodności.

ekran elektrycznie rozwijany

Nasz ekran projekcyjny to najwyższa jakość i komfort użytkowników. Nasz ekran to znana marka. Najlepsze ekrany projekcyjne są produkowane w VIZ-ART.

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz