VIZ-ART JOWISZ

VIZ-ART JOWISZ ekrany projekcyjne. Ekrany elektryczne

ekrany elektrycznie rozwijane

ekrany elektrycznie rozwijaneEkran elektrycznie rozwijany do projekcji przedniej.

VIZ-ART JOWISZ to ekrany elektryczne do projekcji przedniej. Wybierany przez oczekujących komfortu i ceniących najwyższą jakość obrazu podczas projekcji.
Do Kina domowego, prestiżowych sal konferencyjnych i szkoleniowych.

Karta katalogowa – pobierz plik PDF
Instrukcja – pobierz plik PDF

Ekran z rodziny VIZ-ART JOWISZ wykonywane są z materiałów najwyższej jakości z powierzchnią Matt White. Eleganckie wzornictwo ekranu, owalna obudowa z aluminium anodowanego i perfekcja wykonania to cechy charakteryzujące ekrany VIZ-ART.

• eliptyczna obudowa – kształt elipsy
• satynowe aluminium anodyzowane
• napęd Somfy – gwarancja 60 miesięcy
• powierzchnia ekranu – gwarancja 24 miesiące
• wł. klawiszowy i zestaw montażowy w komplecie
• prosta instalacja do ściany lub sufitu
• przekrój obudowy W13 x H11 cm
• oferowane formaty: 1:1  4:3  16:9 i inne
• B. Ground – czarne obramowanie 5 cm -modele B
• Black Border – czarny top ponad ekranem – opcja

ekrany elektrycznie rozwijane

Ekrany projekcyjne linii VIZ-ART JOWISZ produkowane przez VIZ-ART to profesjonalizm, komfort i oryginalny wygląd w kinie domowym. Komort użytkowania zapewnia wysokiej jakości trwała powierzchnia, cichy najnowszej generacji napęd Somfy (42dB), szybkie i równomierne zwijanie ekranu w 14 sek.* oraz tłumik drgań stosowany od chwili wprowadzenia modelu na rynek AV. Możliwość ustawienia wyłączników krańcowych na inną wysokość (niższa od produkcyjnej). Komfort obsługi urządzeń kina domowego zapewnia sterowanie bezprzewodowe radiowe RF lub na podczerwień IR ( sterowanie daje możliwość zaprogramowania ekranu do rozwiania dwóch formatów 4:3 i 16:9).

Prawdziwym ułatwieniem dla Użytkowników kina domowego jest możliwość jednoczesnego włączania projektora i rozwijania ekranu. Prosta obsługa z użyciem jednego przycisku pilota (sterowania ekranem z 12V wyjścia z projektora z zastosowaniem modułu TRIGGER 5-30V ). W projektorach nie posiadających wyjścia 12V wystarczy użyć moduł TRIGGER 230V, który pozwala uzyskać ten sam efekt. Ekrany projekcyjne VIZ-ART od wielu lat są synomimem luksusu, komfortu i niezawodności.

W ekranach bez czarnego obramowania wokół pow. projekcyjnej wskazane jest ustawienie projektora w taki sposób, aby projekcja nie zajmowała pełnej szer. powierzchni ekranu.

ekrany elektrycznie rozwijane

Dla wymagających użytkowników oferujemy ekrany projekcyjne serii TENSION, w których system napinaczy bocznych eliminuje fizyczną możliwość powstawania bocznych zawinięć powierzchni projekcyjnej. W modelach ekranów bez napinaczy, boczne czarne pasy (ozn. B) w znacznym stopniu minimalizują powyższe zjawisko.

ekrany elektrycznie rozwijane

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz