VIZ-ART SUPER NOVA Perforated TENSION

VIZ-ART SUPER NOVA Perforated Tension

Ekrany z systemem napinaczy

Ekrany z systemem napinaczyEkrany o wyjątkowym charakterze, wykonywane dla osób ceniących oryginalność i niepowtarzalny design.
SUPER NOVA Perforated Tension pozwala na wybór powierzchni projekcyjnej z górnym Topem BB oraz możliwość personalizacji.

Powierzchnie: Matt White, Cine Grey,
Professional Matt White, Perforated

Proporcje: 4:3, 16:9, 16:10, indywidualne

 

 

Ekrany z systemem napinaczy Ekrany z systemem napinaczy

Karta katalogowa – pobierz plik PDF
Instrukcja – pobierz plik PDF

Ekrany z systemem napinaczy

Ekrany projekcyjne linii VIZ-ART SUPER NOVA produkowane przez VIZ-ART to profesjonalizm, komfort i oryginalny wygląd w kinie domowym. Komort użytkowania zapewnia wysokiej jakości trwała powierzchnia, cichy najnowszej generacji napęd Somfy (42dB), szybkie i równomierne zwijanie ekranu w 14 sek.* oraz tłumik drgań stosowany od chwili wprowadzenia modelu na rynek AV. Możliwość ustawienia wyłączników krańcowych na inną wysokość (niższa od produkcyjnej). Komfort obsługi urządzeń kina domowego zapewnia sterowanie bezprzewodowe radiowe RF lub na podczerwień IR ( sterowanie daje możliwość zaprogramowania ekranu do rozwiania dwóch formatów 4:3 i 16:9). Prawdziwym ułatwieniem dla Użytkowników kina domowego jest możliwość jednoczesnego włączania projektora i rozwijania ekranu. Prosta obsługa z użyciem jednego przycisku pilota (sterowania ekranem z 12V wyjścia z projektora z zastosowaniem modułu TRIGGER 5-30V ). W projektorach nie posiadających wyjścia 12V wystarczy użyć moduł TRIGGER 230V, który pozwala uzyskać ten sam efekt. Ekrany projekcyjne VIZ-ART od wielu lat są synonimem luksusu, komfortu i niezawodności.

Ekrany z systemem napinaczy

Dla wymagających użytkowników oferujemy ekrany projekcyjne serii TENSION, w których system napinaczy bocznych eliminuje fizyczną możliwość powstawania bocznych zawinięć powierzchni projekcyjnej. W modelach ekranów bez napinaczy, boczne czarne pasy (ozn. B) w znacznym stopniu minimalizują powyższe zjawisko.

Ekrany z systemem napinaczy (System Tension) podnoszą stopień gładkości powierzchni projekcyjnej. Ekrany dedykowane do projektorów instalowanych w standardowej odległości np. 250-600cm (do projektorów krótkoogniskowych zalecamy ekrany FRAME oraz FRAME VELVET).

Ekrany z systemem napinaczy

Ekran elektrycznie zwijany to profesjonalizm i wspaniałe możliwości. Ekrany audio naszej produkcji to wysoka jakość i personalizacja. Pełna personalizacja spełni każde oczekiwania.

Ekrany z systemem napinaczy

Ekrany z systemem napinaczy

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz