VIZ-ART URAN Perforated TENSION

VIZ-ART URAN Perforated TENSION

ekranem Black Border - "BB"

ekran Black Border - BBEkrany VIZ-ART URAN Perforated TENSION z napinaczami bocznymi produkowane przez VIZ-ART to najwyższy standard wśród ekranów projekcyjnych.

Inteligentny system napinający, formatyekranów 4:3 i 16:9 oraz inne na Twoje życzenie, indywidualny czarny pas nad ekranem Black Border – “BB” oraz komfort projekcji na ekranie posiadającym Background – “B” czynią ekrany TENSION VIZ-ART najbardziej funkcjonalnymi i prestiżowymi w Kinie Domowym i realizacjach Audio Video.

Ekrany VIZ-ART URAN TENSION Perforated to produkty najwyższej jakości oferowane w formatach: VIDEO 4:3, CINE 16:9 i ekranem Black Border - "BB" innych na indywidualne zamówienie.

• łatwy montaż ponad sufitem
• obudowa stalowa – biały lakier proszkowy
• Sterowanie bezprzewodowe: radio, podczerwień, TRIGGER – do wyboru
• silnik Somfy z gwarancją 60 miesięcy
• powierzchnia z gwarancją 24 miesięcy
• włącznik i zestaw instalacyjny w komplecie
• prosta dopasowanie do sufitu
• oferowane formaty: 4:3, 16:9 i inne
• Black Border – “BB” – czarny górny pas opcja

Karta katalogowa – pobierz plik PDF
Instrukcja – pobierz plik PDF

ekranem Black Border - "BB" Ekran VIZ-ART URAN powstał z myślą o projekcji w minimalistycznych oraz stylowych wnętrzach, w których dominuje komfort, luksus i elegancja. Komfort użytkowania ekranów URAN zapewnia najwyższa dbałość o każdy detal, tak aby montaż oraz dopasowanie do sufitu były proste i zajmowały mało czasu.

Powierzchnia, parametry technicznych oraz cichy napęd Somfy ( szybko i równomiernie rozwijający ekran projekcyjny ) pozwalają na określenie ekranu URAN najlepszym modelem wśród ekranów.

 

Ekrany z systemem napinaczy (System Tension) podnoszą stopień gładkości powierzchni projekcyjnej. Ekrany dedykowane do projektorów instalowanych w standardowej odległości np. 250-600cm (do projektorów krótkoogniskowych zalecamy ekrany FRAME oraz FRAME VELVET).

ekranem Black Border - "BB"

ekranem Black Border - "BB"

ekranem Black Border - "BB"

Zabudowa ekranów powoduje, że nie widać go jeśli nie jest używany. Instalacja ekranów jest naprawdę prosta i funkcjonalna. Produkujemy również ekrany do kin.

ekranem Black Border - "BB"

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz