VIZ-ART Frame Perforated

Ekran ramowy przepuszczający dźwięk zza ekranu.

Ekran ramowy przepuszczający dźwięk

Ekran ramowy przepuszczający dźwiękWyjątkowe ekrany VIZ-ART Frame Perforated idealnie przepuszczają dźwięk z głośników umieszczonych za ekranem. Wszechstronny dźwięk i realistyczny obraz na ekranie VIZ-ART Frame Perforated to KINO, które zaspakaja oczekiwania bardzo wymagających osób.

Linia profesjonalnych ekranów ramowych VIZ-ART Frame Perforated produkcji VIZ-ART łaczy komfort otaczającego widza dźwięku, oryginalnego wzornictwa ekranu, perfekcji wykonania i powierzchni projekcyjnej najwyższej klasy. Ekran ramowy Frame Perforated o idealnie napiętej powierzchni która przepuszcza dźwięk ( Audio transparentna ) cieszy się uznaniem w profesjonalnych wnętrzach Kina Domowego – Home Cinema z projekcją HD i przestrzennym dźwiękiem. Wyjątkowe ekrany Frame Perforated idealnie przepuszczają dźwięk z głośników umieszczonych za ekranem. Wszechstronny dźwięk i realistyczny obraz na ekranie Frame Perforated to KINO, które zaspakaja oczekiwania bardzo wymagających osób.

Karta katalogowa – pobierz plik PDF
Instrukcja – pobierz plik PDF

Ekran ramowy przepuszczający dźwięk

Ekran ramowy przepuszczający dźwięk

Ekran VIZ-ART Frame Perforated to gwarancja wyraźnego obrazu o naturalnych kolorach i idealnie przenikającego dźwięku z głośników umieszczonych za ekranem. Oryginalne wzornictwo ramy ekranu pokrytej strukturalnym czarnym lakierem i najwyższej klasy biała powierzchnia ekranu Audio Perforated to doskonały wybór dla bardzo wymagających Użytkowników. Klasyka i elegancja to wartości nie przemijające, dlatego dodając także te cechy do ekranów Frame Perforated spełniliśmy wszystkie postawione sobie wymagania.

Projektując linie ekranów ramowych zebraliśmy opinie najbardziej wymagających Użytkowników i prestiżowych salonów Kina Domowego i Audio Video stawiając sobie poprzeczkę na najwyższym poziomie. Znamy oczekiwania naszych Klientów, dlatego każdy wykonany ekran ramowy VIZ-ART łączy oryginalny design i najwyższą jakość produktów i wykonania. Wszystkie te cechy gwarantują sukces ekranów FRAME w najbardziej wyszukanych i ekskluzywnych wnętrzach Kina Domowego.

Klasyka i elegancja mają stałe znaczenie, dlatego dodając także te cechy do linii ekranów FRAME spełniliśmy wszystkie postawione sobie wymagania. Ekran ramowy z idealnie napiętą powierzchnią projekcyjną daje obraz bogaty w najdrobniejsze szczegóły. Specjalistyczna powierzchnia Audio Perforated przepuszcza dźwięk z głośników umieszczonych za ekranem.

Luksusowe rozwiązanie to rama ekranu pokryta miękkim aksamitem – linia ekranów WELUR FRAME, podnosi to kontrast obrazu a oryginalność welwetowej ramy ekranu zalicza go do ekranów klasy Hi End. VIZ-ART od 12 lat projektuje i tworzy wyznaczając trendy w branży Audio Video, dlatego oferowane ekrany projekcyjne zyskują najwyższe oceny i uznanie.

Ekrany – projekcja tylna – nowatorskie i użyteczne zestawienie. Wspaniały obraz i dźwięk w stałych realizacjach. Kinowe ekrany na ramie to produkty godne polecenia.

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz