VIZ-ART Velvet Perforated

Ekran ramowy z welurową, aksamitną ramą do wnętrz z nagłośnieniem za ekranem.

ekran z aksamitną ramą

ekran z aksamitną ramąWyjątkowe ekrany VIZ-ART Velvet Perforated idealnie przepuszczają dźwięk z głośników umieszczonych za ekranem. Rama ekranu pokryta miękkim aksamitem – welwetem idealnie pochłania nadmiar światła i podnosi kontrast obrazu.

Wszechstronny dźwięk i realistyczny obraz na ekranie VIZ-ART Velvet Perforated Audio to KINO, stworzone dla osób wymagających rozwiązań najwyższej klasy. Linia profesjonalnych ekranów ramowych VIZ-ART Velvet Perforated Audio produkowanych przez VIZ-ART. jest połączeniem komfortu, oryginalnego wzornictwa i wyjątkowego wykonania z produktów najwyższej klasy.

Karta katalogowa – pobierz plik PDF
Instrukcja – pobierz plik PDF

ekran z aksamitną ramą

ekran z aksamitną ramą

Ekran ramowy VIZ-ART Velvet Perforated to idealnie napięta powierzchnia przepuszczająca dźwięk (Audio transparentna). Ekran cieszy się uznaniem w profesjonalnych wnętrzach Kina Domowego – Home Cinema z projekcją HD i przestrzennym dźwiękiem. Wyjątkowe ekrany VIZ-ART Velvet Perforated przepuszczają dźwięk z głośników umieszczonych za ekranem. Wszechstronny dźwięk i realistyczny obraz na ekranie Velvet Perforated to KINO, którego oczekują osoby o konkretnych wymaganiach.

Linia profesjonalnych ekranów ramowych VIZ-ART Velvet Perforated produkowanych przez VIZ-ART łączy komfort przestrzennego dźwięku, oryginalne wzornictwo ekranu oraz perfekcję wykonania z powierzchni projekcyjnej najwyższej klasy. Ekran ramowy Velvet Perforated o idealnie napiętej powierzchni ( Audio transparentna ) cieszy się uznaniem w wymagających realizacjach Kina Domowego – Home Cinema z projekcją HD i przestrzennym dźwiękiem. Ekran Velvet Perforated to gwarancja wyraźnego obrazu o naturalnych kolorach i idealnie przenikającego dźwięku z głośników umieszczonych za ekranem. Oryginalne wzornictwo ramy ekranu pokrytej miękkim welwetem i najwyższej klasy biała powierzchnia ekranu Audio Perforated to doskonały wybór dla Użytkowników z konkretnymi oczekiwaniami. Klasyka i elegancja są zawsze pożądane, dlatego dodając te cechy do ekranów Velvet Perforated spełniliśmy wszystkie postawione nam wymagania.

Projektując i tworząc model ramy ekranów projekcyjnych zebraliśmy opinie najbardziej wymagających Użytkowników i prestiżowych salonów Audio Video, stawiając sobie poprzeczkę na najwyższym poziomie. Znamy oczekiwania naszych Klientów, dlatego każdy wykonany ekran ramowy VIZ-ART łączy oryginalny design i najwyższą jakość produktów i wykonania. Wszystkie te cechy gwarantują sukces ekranów w najbardziej wyszukanych i ekskluzywnych wnętrzach Kina Domowego.

Ekran ramowy Velvet Perforated z idealnie napiętą powierzchnią projekcyjną daje obraz bogaty w najdrobniejsze szczegóły. Specjalistyczna powierzchnia Audio Perforated przepuszcza dźwięk z głośników umieszczonych za ekranem. Luxusowe rozwiązanie to rama ekranu pokryta miękkim aksamitem – linia ekranów Velvet Perforated, podnosi to kontrast obrazu a oryginalność welwetowej ramy ekranu zalicza go do ekranów klasy Hi-End.

VIZ-ART od wielu lat projektuje i tworzy wyznaczając trendy w branży Audio Video, dlatego oferowane przez nas ekrany projekcyjne zyskują najwyższe oceny i uznanie.

Profesjonalne kino domowe musi być wyposażone w najlepszy ekran. Ekran, projekcja tylna – kino domowe to najlepsze połączenie. Ekran w kinie powinien być ekranem ramowym, najlepiej z velvetowa ramą.

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz