Kontakt

Wyślij do nas wiadomość:

  Firma | Imię i Nazwisko (wymagane)

  Adres E-mail (wymagane)

  Numer Telefonu

  Temat Wiadomości

  Treść Wiadomości

  JAK WYKORZYSTUJEMY OTRZYMANE DANE? Ochrona Państwa danych osobowych jest bardzo ważna dla firmy VIZ-ART Automation Adam Aleksandrowicz – dalej VIZ-ART Automation. Państwa zaufanie stanowi dla nas najwyższy priorytet. Dlatego Państwa dane osobowe traktujemy zawsze poufnie i zgodnie z ustawowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych oraz z przyjętą Polityką Prywatności, która opisuje, w jaki sposób postępujemy z Państwa danymi osobowymi w Internecie, jakie informacje są zbierane i analizowane o użytkownikach strony internetowej viz-art.pl i w jaki sposób informacje te są używane, przekazywane lub przetwarzane w inny sposób. Ponadto opisujemy, w jaki sposób pliki cookie i inne technologie mogą być używane w naszych aplikacjach. W momencie otwierania naszej strony internetowej są Państwo informowani o używaniu plików cookie do celów analitycznych. W związku z powyższym pojawia się także wskazówka dotycząca niniejszej Polityki Prywatności. Chcesz zapoznać się z nasza polityką, prosimy o kontakt mailowy na adres iod@viz-art.pl Poprzez używanie niniejszej strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na gromadzenie i używanie danych osobowych tak jak zostało to opisane w Polityce Prywatności. Korzystanie z informacji zawartych na stronie internetowej viz-art.pl oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych.

  Przeczytaj politykę prywatności.

  Wyświetl większą mapę

  Kontakt viz-art

   

   

  Adam Aleksandrowicz – producent urządzeń i właściciel marki VIZ-ART AUTOMATION informuje, iż nigdy nie współpracował i nie współpracuje z p. Cezarym Czernym działającym pod firmą KRAFTMANN Cezary Czerny oraz jako użytkownik o nazwie „_multimedia_” na portalu Allegro. Przedstawiona przez wskazanego użytkownika oferta dotycząca sprzedaży urządzeń  marki VIZ-ART AUTOMATION nie znajduje oparcia w jakichkolwiek relacjach handlowych z ich producentem i nie korzysta z jego autoryzacji.  Oferta może wprowadzać klientów w błąd, a stosowane praktyki godzić w zasady uczciwej konkurencji. W chwili obecnej zostały podjęte kroki prawne zmierzające do wyegzekwowania zaniechania tych praktyk i usunięcia skutków naruszeń.

  Klientów, którzy powzięli jakiekolwiek wątpliwości związane z jakością lub stosowaną technologią marki VIZ ART AUTOMATION zapraszamy do kontaktu: 501 506 072