Winda MAX-LIFT 130-4500

Winda do projektora MAX-LIFT 130/4500

Winda do projektoraWinda model MAX-LIFT 130/4500 do liczących się instalacji z projektorami.

MAX-LIFT – Winda do profesjonalnych projektorów używanych w wysoko zaawansowanych systemach projekcyjnych w wielkich wnętrzach (sale kinowe, centra konferencyjne, kina).

Uznana za solidność budowy i niezawodność pracy. Polecana do reprezentacyjnych instalacji AV.

Karta katalogowa – pobierz plik PDF
Instrukcja – pobierz plik PDF

Modele:

• 130/4500 udźwig do 130kg, wysięg do 450cm
• 130/6500 udźwig do 130kg, wysięg do 650cm

Zalety windy: profesjonalne projektory ważące do 130 kg wymagające stabilnych i trwałych systemów instalacji dzięki MAX-lift mogą być unoszone ponad sufit.

Funkcjonalność:

• wytrzymałość i niezawodność pracy;
• solidne wykonanie;
• mechaniczne wyłączniki krańcowe;
• napęd Somfy;
• opcje sterowań: IR, RF, Trigger i RS232.

Winda model MAX-LIFT 130/4500 to model popularny w wysokich wnętrzach, zawsze wybierana do ważnych i liczących się realizacji. Do projektorów ważących nawet 130 kg, regulacja wysięgu umożliwia opuszczenie projektora na wysokość do 450cm. Winda ma komfortowy i precyzyjnie regulowany wysięg i łatwo programowane pozycje zatrzymań góra i dół. Windy do projektorów MAX-LIFT cechuje 100% powtarzalność ustawień, cicha i komfortowa praca.

Winda MAX-LIFT jest wybierana przez osoby ceniące trwałe rozwiązania. Wysoka precyzja zatrzymania windy pozwala na instalację wszystkich modeli projektorów do 60 kg, nawet tak wymagających technologii CRT i projektorów BARCO. Winda MAX-LIFT posiada szereg zabezpieczeń podnoszących komfort i potwierdzających najlepszy wybór. Regulowane wyłączniki krańcowe windy, pozwalają na ustawienie miejsc zatrzymania windy, w każdej wysokości do 450 cm.

Winda do projektora

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz