Winda VMAX-LIFT

Podnośniki do telewizorów i plazm TV. Podnośnik VMAX-LIFT.

Podnośniki do telewizorówWINDA VMAX-LIFT.
Podnośnik do telewizorów i plazmy.

Dla potrzeb Kina Domowego zaprojektowaliśmy windę VMAX-LIFT, nową możliwość gospodarowania przestrzenią, która umożliwia schowanie ekranu plazmowego lub LCD w podłodze lub meblu. Nie ma konieczności eksponowania telewizora w widocznych miejscach.

Duże TV nawet do 95” o wadze do 75kg (35kg w opcji sufitowej) wymagają mocnych i niezawodnych wind do wysuwania ich z sufitu, mebla lub z podłogi. Konstrukcja windy pozwala na montaż bardzo dużych telewizorów plazmowych, LCD i LED i wysuwanie ich na dużą wysokość (skok 1400mm). Stabilność elementów i równomierność pracy, pozwala na stosowanie wind w prestiżowych instalacjach AV: prywatnych i komercyjnych jak rezydencje, stadiony, lotniska, kina, dworce, centra biznesu.
Modele: ● VMAX-LIFT – udźwig do 75kg (35kg w opcji sufitowej),

Karta katalogowa – pobierz plik PDF
VMAX-LIFT – instrukcja
Zalety windy: równomierna praca nawet przy dużym obciążeniu, TV wysuwany na wybraną wysokość a po użyciu chowany w suficie, zabudowie albo podłodze.
Funkcjonalność: skok windy do 1400mm, duży udźwig do 75kg (35kg w opcji sufitowej), proste podłączenie, niezawodność, możliwość wysuwu TV z góry i dołu. Zasilanie 230V. Opcje sterowań: pilot IR, RF, RS232, Trigger.

Podnośniki do telewizorów

Podnośniki do telewizorów rozpoczęły swoją popularność w posiadłościach i penthous’ach w USA.

Podnośniki do telewizorówSypialnia z zamontowaną windą – podnośnikiem TV w komodzie u stóp łóżka umożliwia za pośrednictwem sterowania bezprzewodowego wysunięcie TV z komody.

Podnośniki do telewizorów VMAX-LIFT, otwierają ogromne możliwości zastosowań. Teraz zastosowania windy do TV zależą od waszej fantazji. Podnośnik VMAX-Lift wysuwa i chowa płaski telewizor, plazmę czy monitor LCD reagując na sygnał z pilota.

Sposób działania:

Winda V-Lift umożliwia wysunięcie i chowanie telewizora z mebla, dowolnie w tym celu zaprojektowanego lub wybranego ze stałej oferty producentów mebli.

Cicha i stabilna winda umożliwia płynne podniesienie ekranu, a uniwersalny uchwyt mocujący płaski telewizor, umożliwia integrację z każdą marką Plazmy czy LCD.

Podnośniki do telewizorów

Podnośniki do telewizorów

Winda do TV w formie podośnika do telewizora projektu VIZ-ART. To propozycja dla wymagających. Podnośnik – lift do TV to winda do hoteli, domów stosowana przez projektantów AV.

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz