Personalizacja

Personalizacja

Personalizacja ekranów.

Ekrany produkowane przez VIZ-ART odpowiadają najwyższym oczekiwaniom Użytkowników, dlatego cieszą się uznaniem we wszystkich liczących się realizacjach Kina Domowego i AV. Personalizacja ekranów VIZ-ART są wynikiem wieloletniego doświadczenia zdobytego przy współpracy z Salonami AV, Integratorami systemów i Architektami.
Ekrany projekcyjne VIZ-ART zawsze charakteryzowały się indywidualnością, są unikalne i charakterystyczne. Posiadające najwyższy standard jakości potwierdzony Certyfikatem Jakości ISO 9001, innowacyjny design oraz możliwości jakie daje System Personalizacji. Personalizacja ekranów umożliwiaja wykonanie ekranów zgodnie z wyjątkowymi oczekiwaniami klientów.

System personalizacji oznacza że każdy ekran może mieć swoją niepowtarzalność.

Celem VIZ-ART jest wykonywanie indywidualnych ekranów spełniających oczekiwania Klientów. Personalizowane ekrany wykonywane są z możliwie najkrótszym czasie. Lokalizacja produkcji w Centralnej części kraju pozwala na łatwy odbiór zamówionych ekranów projekcyjnych i innych produktów wykonywanych w naszej firmie.

PERSONALIZACJA dotyczy niemal każdego ekranu:

• każdy kolor obudowy ekranu oraz naturalna satyna,
• velvetowa aksamitna pokrywa ekranów ramowych,
• wszechstronny wybór powierzchni projekcyjnych,
• każdy format ekranu – 1:1, 4:3, 16:9 i inne wg. potrzeb,
• wybór strony rozwijania powierzchni projekcyjnej ( przednia lub tylna )
• obramowania wokół ekranu zwiekszajace kontast obrazu
• dowolna wysokość górnego czarnego pasa
• wybór sterowania bezprzewodowego (radiowe, radiowe zintegrowane, podczerwień)

Jakość produktów

Nieodłącznym procesem przy produkcji każdego urządzenia wykonanego w VIZ-ART jest kontrola jakości zgodnie z wymogami Systemu Zarządzania Jakościa ISO 9001:2000. Oznacza to, że wszystkie procesy i etapy związane z wykonaniem produktów są regularnie sprawdzane, aby najwyższa jakość spełniała oczekiwania Klientów VIZ-ART.

W praktyce wygląda to następująco: dostawy surowców z których wykonywane są produkty VIZ-ART podlegaja kontroli jakości. Pozytywny wynik kontroli jakości pozwala na przyjęcie surowców do magazynu VIZ-ART. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości Dział Kontroli Jakości nie akceptuje surowców i nie są one przez nas przyjmowane i stosowane. Każdy etap aż do wydania gotowego produktu wykonanego w VIZ-ART do transportu podlega sprawdzeniu jakości. Dzięki temu mamy pewność, że produkowane ekrany, windy i uchwyty mają wysoką jakość oraz wszystko łacznie z przygotowaniem do wysyłki odbywa się zgodnie z zasadami Systemu Jakości ISO 9001. Dzięki stałym obserwacjom i sprawdzaniu jakości, możemy na bieżąco podnosić jakość wykonywanych produktów, a także sprawdzić skuteczność naszych zabiegów.

Co jeszcze wyróżnia produkty VIZ-ART?

Produkty VIZ-ART powstają z wyłącznie najwyższej jakości surowców i materiałów pochodzących od renomowanych producentów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność. Każdy produkt VIZ-ART jest wykonany według przyjętych norm technicznych przez osoby z doświadczeniem technicznym, aby każdy gotowy produkt spełniał oczekiwania Klienta. Jednocześnie gwarantujemy wysoką jakość produkowanych ekranow projekcyjnych, wind do projektorów i TV plazmowych oraz uchwytów, jak również szybkość i terminowość wykonywanych zamówień. Zespół pracowników VIZ-ART dokłada wszelkich starań, aby obsługa naszych Klientów była rzetelna i profesjonalna, tak abyście korzystali Państwo zawsze z naszych rozwiązań i polecali nas innym firmom.

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz