PILOT RF 5

Nadajnik pilot 5 – kanałowy Somfy Telis 4 RTS

Piloty bezprzewodowe SOMFYPilot sterowania bezprzewodowego do obsługi od 1 do 5 urządzeń lub grup urządzeń. Umożliwia sterowanie np. ekranu, windy do projektora, windy meblowej z TV plazmowym, osłon okiennych zaciemniających wnętrze kina domowego każdego indywidualnie lub połączonych w grupy.

Karta katalogowa – pobierz plik PDF

Każda z wybranych kombinacji połączeń urządzeń zaprogramowana na odrębnym kanale pilota. Przycisk umożliwiający wybór kanału pilota a co za tym idzie uruchamiane są wybrane urządzenia. Dodatkowo dzięki funkcji „my” możliwe jest np. zaprogramowanie dodatkowego ustawienia ekranu wtedy ekran w proporcji obrazu 4:3 może również być zatrzymywany po uzyskaniu proporcji 16:9

Nadajnik pilot Telis 4 RTS – parametry techniczne:

Elementy obsługi i sygnalizacyjne:
Przyciski góra – dół, diody sygnalizacyjne, przycisk pozycji „my”
Sposób zasilania: 3V – bateria typu CR2430
Wymiary: szerokość: 45 mm, wysokość: 120 mm
Kolor obudowy: biały /lub inne w wersji VIP (srebrny, czarny)

Uwagi instalacyjne:

• Zasięg sterowania możliwy do 20 metrów również przez 3 ściany żelbetonowe
• Pilot Telis RTS nie powinien być instalowany w bezpośrednim pobliżu powierzchni metalowych. Silne lokalne nadajniki, (np. słuchawki radiowe) których częstotliwość pracy jest identyczna z używaną przez Telis RTS mogą wpłynąć na jakość odbioru sygnału.

Atesty i certyfikaty CE
Gwarancja 2 lata
Kraj produkcji UE (Francja)

Wybierz ekran z pilotem dla siebie. Ekran z pilotem to wygoda sterowania. Najlepsze połączenie to ekran wraz z pilotem dający pełen komfort. Sam sprawdź.

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz