VIZ-ART SCREEN-LIFT

Winda VIZ-ART SCREEN-lift – winda odsuwająca ekran

winda odsuwająca ekran

System mechaniczny VIZ-ART SCREEN-Lift został zaprojektowany z myślą o montażu ekranów projekcyjnych głównie we wnętrzach kościołów.

VIZ-ART SCREEN-Lift odchyla ekran na czas projekcji, aby wyświetlany obraz był widoczny dla wiernych podczas nabożeństwa. Po zakończeniu projekcji ekran projekcyjny zostaje zwinięty, a mechanizm VIZ-ART SCREEN-Lift odsuwa go, żeby przylegał do ściany i nie zasłaniał prezbiterium.

winda odsuwająca ekran
Karta katalogowa – pobierz plik PDF
Instrukcja – pobierz plik PDF

Dyplom SacroExpo 2010 dla naszego produktu – SacroScreen

Celem mechanizmu VIZ-ART SCREEN-Lift jest zachowanie stylu architektonicznego wnętrza przy integracji nowoczesnych technologii projekcji i nagłośnienia we wnętrzu jakim jest np. kościół.

VIZ-ART SCREEN-Lift wykonywany jest standardowo w kolorze białym, ale na zamówienie może mieć inny kolor, żeby najlepiej pasował do wnętrza. Na taki sam wybrany kolor zwykle lakierowana jest też obudowa ekranu instalowanego do mechanizmu odchylającego.

Mechanizm VIZ-ART SCREEN-Lift pozwala na montaż ekranu każdej szerokości nawet do 400 cm, zapewniając stabilną pracę mechanizmu.

winda odsuwająca ekran

OPIS I ZASADA DZIAŁANIA VIZ-ART SCREEN-Lift:

System automatycznie odchyla ekran od ściany w kierunku uczestników nabożeństwa, aby na czas wyświetlania pieśni widoczny był czytelny tekst czy zdjęcia wyświetlane np z uroczystości. Odsuwając ekran po projekcji ukrywa go przy ścianie nie zasłaniając prezbiterium.

winda odsuwająca ekran

VIZ-ART SCREEN-Lift integruje nowoczesną technologię w stylowych wnętrzach, pozwalając na zachowanie jego stylu.

• System mechanizmu VIZ-ART SCREEN-Lift służy do montażu ekranu projekcyjnego we wnętrzach.
• Ekran odchylany jest od ściany na czas projekcji, aby wyświetlany obraz był widoczny dla uczestników spotkania.
• Po projekcji ekran zostaje zwinięty. Mechanizm VIZ-ART SCREEN-Lift odsuwa go, aby przysunięty do ściany nie zasłaniał np. prezbiterium.
• Istotą systemu VIZ-ART SCREEN-Lift jest zachowanie stylu architektonicznego kościoła i ułatwia integrację nowoczesnych technologii projekcji i nagłośnienia we wnętrzach kościołów.
• VIZ-ART SCREEN-Lift odchyla ekran od ściany na czas projekcji (sterowanie opcjonalne pilotem bezprzewodowym)

W kościołach nowoczesne urządzenia mają ludziom pomagać, ale nie odwracać uwagi od meritum, nie stanowią też ozdoby samej w sobie. Nowoczesne urządzenia we wnętrzu kościoła powinny być widoczne tylko w chwili użytkowania. Dlatego wskazane jest aby ekran projekcyjny widoczny był tylko na czas wyświetlania słów pieśni czy fragmentu filmu, po tym automatycznie może zostać zwinięty i przysunięty przez SacroScreen do ściany, aby nie zasłaniał prezbiterium. Szczególnie w miejscach sakralnych ważne jest zachowanie czystości stylu i stronienie od kontrastów.

VIZ-ART. AUTOMATION jako producent wykonuje urządzenia na specjalne wymagania. Każdy z kościołów wymaga indywidualnie dobranego systemu AV, innych wielkości ekranów, różnych sposobów instalacji, dlatego oferując SCREEN-Lift dopasowujemy go do wymagań.

dyplom viz-art

winda odsuwająca ekran
winda odsuwająca ekran
winda odsuwająca ekran

Chętnie stosowany w kościołach. System odchyla ekran do ściany aby odsłonić prezbiterium. Windy producenci – VIZ-ART. Ekran – wyświetlanie tylko gdy jest potrzebne.

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz