VIZ-ART UP-LIFT

Winda VIZ-ART UP-lift

wysuwana winda do projektora

Winda VIZ-ART UP-LIFT to uniwersalne urządzenie do podniesienia projektora z Twojego mebla. Otwiera nowe możliwości na aranżacje wnętrz.

Karta katalogowa – pobierz plik PDF
Instrukcja – pobierz plik PDF

wysuwana winda do projektora

Po windach sufitowych nadszedł czas na nowe rozwiązania. Teraz możesz wysunąć projektor np. z blatu stołu konferencyjnego i rozpocząć prezentację. Możesz zainstalować ja w dowolnej szafce, podłodze lub stole. Lista możliwości zastosowań tego urządzania ogranicza właściwie tylko Twoja wyobraźnia.

Poza windą do projektora może być także chowanym barkiem w Twoim gabinecie lub lub miejscem na kosmetyki w ekskluzywnej garderobie. Po zainstalowaniu i zamknięciu windy jest ona praktycznie niewidoczna ponieważ góra przesłonięta jest blatem mebla.

Zrób wrażenie na Twoich znajomych, pracownikach lub partnerach biznesowych. Pokaz że jesteś indywidualistą i jesteś otwarty na nietypowe rozwiązania. Winda VIZ-ART UP-Lift jest uniwersalnym narzędziem podnoszącym prestiż Twojego domu lub firmy.

wysuwana winda do projektora

winda wysuwana do projektora

winda wysuwana z mebli

barek wysuwany z mebli

winda wysuwana z podłogi

VIZ-ART UP-lift nowoczesna szafka z windą działająca jak podnośnik do projektora. Szafka z windą to nowoczesny projekt producenta VIZ-ART. Do najlepszych instalacji Audio Video.

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz