VIZ-ART CP-LIFT S

Winda sufitowa do VIZ-ART TV CP-LIFT S

winda sufitowa do plazmyWinda sufitowa do plazmy i LCD. Odchyla TV zainstalowany poziomo przy suficie.

Winda – VIZ-ART CP-LIFT S skonstruowana i zbudowana aby telewizor plazmowy zainstalowany poziomo ponad sufitem odchylany był na czas oglądania filmu. Winda sufitowa do plazm i LCD otwiera nowe możliwości kreowania oryginalnych aranżacji wnętrz, gdzie telewizor jest w niewidoczny sposób ukryty ponad sufitem, a po naciśnięciu pilota wysunie się i zatrzyma w komfortowym ustawieniu. Winda sufitowa do plazm – VIZ-ART CP-LIFT S zajmuje wymaga naprawdę mało miejsca, a umożliwia montaż TV o szerokości do 120,5 cm. Winda sufitowa do TV plazmowych i LCD została zaprojektowana w VIZ-ART z myślą o wymagających i niebanalnych realizacjach, a dodatkowym zadaniem dla Zespołu Projektów był prosty montaż, małe wymiary oraz estetyka i komfort dla Użytkownika. Prosty montaż windy i telewizora plazmowego zostały połączone z dokładnością kalibracji zatrzymania TV plazmowego wysuniętego na czas użytkowania jak i dokładnego zamknięcia po schowaniu ponad sufit. Winda VIZ-ART CP – Lift została zaprojektowana i wykonywana jest przez VIZ-ART.

winda sufitowa do plazmy

Karta katalogowa – pobierz plik PDF
Instrukcja – pobierz plik PDF

Winda VIZ-ART CP-LIFT S do instalacji telewizorów plazmowych ponad sufitem idealna jest zarówno do wnętrzach z minimalistycznym wystrojem jak i zabytkowych wnętrz. Zwykle w takich wnętrzach projektanci szukają innych rozwiązań niżeli montaż urządzeń Audio Video w widocznych miejscach. Winda sufitowa VIZ-ART CP-LIFT jest doskonała propozycją do konfiguracji w systemach EIB, tak aby komfortowo sterować urządzeniami w ekskluzywnym domu z centralnego panela sterującego.

Szeroki zakres odchylania plazmy – do 100° pozwala na instalację plazm także w sufitach skośnych, a wnętrza poddaszy często przeznaczone są właśnie na sypialnię czy Kino Domowe. Pomieszczenia z poddaszami o pochyleniu do 25° w niewidoczny sposób ukryją nawet duży telewizor ponad sufitem, który po naciśnięciu guzika na pilocie zostanie wysunięty sponad sufitu czy specjalnej zabudowy. Innym pomysłem na oryginalną aranżację z windą VIZ-ART CP-LIFT S jest instalacja telewizorów plazmowych w powierzchni stołu, blacie mebla czy zaprojektowanej zabudowie poziomej. Każde oryginalne a zarazem funkcjonalne wnętrze cieszy użytkowników, ponieważ pokazuje choćby ich otwartość na niepowtarzalne i odważne aranżacje.

winda sufitowa do plazmy
Wymiary windy CP-LIFT S do telewizorów plazmowych oraz telewizorów:

 

Funkcjonalność windy do plazm:

• wymaga niewielkiej przestrzeni ponad sufitem – 23,5cm
• estetyka na najwyższym poziomie – elementy mechaniczne i konstrukcyjne są ukryte i niewidoczne
• silnik z zabezpieczeniem termicznym wyłącza i zatrzymuje windę przy zaniku zasilania
• kreatywne zarządzanie wnętrzem i przestrzenią
• sztywna i mocna konstrukcja windy pozwala wesprzeć częściowo sufit na ramie windy
• kompatybilna ze sterowaniami bezprzewodowymi: radiowe – RF; podczerwień – IR; Trigger 12V, Trigger 230

W zestawie: włącznik, uchwyt plazmy, panel zamykający

winda sufitowa do plazmy

Główne cechy windy VIZ-ART CP-LIFT S do telewizorów:

• zakres pracy odchylania telewizora do 105°
• zestaw montażowy uniwersalny dla wielu modeli telewizorów
• płynna praca urządzenia
• dla dodatkowego wyciszenia opcjonalnie pianka wyciszająca
• kalibrowane ustawienia windy  podczas prac instalatorskich
• kolor biały (również panel zamykający)
• w zestawie: włącznik, uchwyt telewizora, panel zamykający

winda sufitowa do plazmy

winda sufitowa do plazmy

winda sufitowa do plazmy

Windy VIZ-ART. Do telewizora pozwalają, aby telewizor był chowany nad sufit. Windy sufitowe do każdego modelu telewizora, pozwolą by telewizor został schowany dla Ciebie.

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz