VIZ-ART F-LIFT 65

Winda VIZ-ART F-lift 65 – zapytaj o dostępność

windy do plazm

windy do plazmWinda do plazmy model VIZ-ART F-lift 65 to wyjątkowość automatyki VIZ-ART. Już 14 lat projektujemy urządzenia oferując oryginalność rozwiązań.

Funkcjonalność:

Winda VIZ-ART F-lift 65 wysuwa plazmę zainstalowaną w meblu lub zabudowie. Winda VIZ-ART F-lift pozwala zachować wybrany styl wnętrza. Plazma montowana do windy VIZ-ART F-lift pasuje do dowolnego mebla. VIZ-ART F-lift stosowany jest także w stylowych wnętrzach z zabytkowym wyposażeniem, gdzie widoczna plazma nie jest najlepszym rozwiązaniem. Instalacja windy i plazmy jest wyjątkowo prosta.

Winda mocowana jest do tylnej ściany mebla, zapewnia to stabilność zainstalowanej plazmy.

windy do plazm

Karta katalogowa – pobierz PDF
Instrukcja – pobierz PDF

Dane techniczne VIZ-ART F-lift 65:

• wysięg windy: 914mm
• instalacja: do tylnej ściany mebla
• sterowanie: włącznik klawiszowy, pilot na podczerwień
• zasilanie: 230V
• udźwig windy: 65kg
• pobór prądu: 40W

Wyjątkowe cechy windy do plazm VIZ-ART F-lift 65:

• zakres plazm 20″ do 65″
• cicha praca 30dB
• proste programowanie
• budowa 3 segmentowa
• bezpieczeństwo: CE
• gwarancja 24 miesiące

windy do plazm

windy do plazmwindy do plazm

Winda VIZ-ART F-lift 65 uniwersalna do wielu modeli plazm w zakresie 26-65″.

Wyjątkowo prosty montaż do tylnej ściany mebla i proste podłączenie to powód, dla którego osoby ceniące oryginalne pomysły i rozwiązania wybierają windę VIZ-ART F-lift. System trzy segmentowego podnośnika to wyjątkowo szeroki zakres wysięgu. Zabudowane mechanizmy zapewniają bezpieczne użytkowanie windy w meblu, który jednocześnie zachowuje swoją funkcjonalność, np. półki czy szuflady.

windy do plazmWinda meblowa VIZ-ART F-lift

Plazma została zamontowana wewnątrz komody. Wybór mebla to należy do Użytkownika, uniwersalna winda VIZ-ART F-lift przeznaczona jest do instalacji na tylnej ścianie komody. System podnośnika plazmy jest zabudowany, co zapewnia bezpieczne użytkowanie. Taki sposób montażu wysuwając plazmę odchyla element blatu. Winda chowając plazmę opuszcza element blatu zakrywając otwór w blacie. Wysunięcie plazmy z mebla powoduje odchylenie elementy blatu. Taki sposób montażu wymaga zastosowania zawiasów w blacie komody.

windy do plazmWinda meblowa VIZ-ART F-lift

Plazma zainstalowana jest wewnątrz wybranego mebla z użyciem podnośnika VIZ-ART F-lift 65. W takiej instalacji element blatu jest na stałe przymocowany ponad plazmą. Wysunięcie plazmy z mebla podnosi elementy blatu mebla. Taki montaż jest wyjątkowo prosty.

windy do plazmWinda do plazm VIZ-ART F-lift

TV plazmowy obudowany jest według projektu komody. Telewizor z wnętrza komody wysuwa się dzięki podnośnikowi VIZ-ART F-lift 65. W takiej instalacji zabudowa plazmy może dodatkowo mieścić oświetlenie. Subtelne światło wokół plazmy to oryginalny pomysł montażu.

TV plazmowy wysuwający się z mebla może być automatycznie włączony. Wystarczy użycie w realizacji pilota uniwersalnego.

Nasze windy do telewizorów, pozwalają aby zabudowa LCD była łatwa. Podnośniki i windy do telewizorów i LCD to funkcjonalna zabudowa projektowanych wnętrz. Zobacz sam.

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz