VIZ-ART V-LIFT

 Podnośniki do telewizorów i plazm TV. Podnośnik V-LIFT.

podnośnik do tv

podnośnik do telewizoraWINDA VIZ-ART V-LIFT.
Podnośnik do telewizorów i plazmy.

Dla potrzeb Kina Domowego zaprojektowaliśmy windę VIZ-ART V-lift, nową możliwość gospodarowania przestrzenią, która umożliwia schowanie ekranu plazmowego lub LCD w meblu. Nie ma konieczności eksponowania telewizora w widocznych miejscach.

Karta katalogowa – pobierz plik PDF
Instrukcja – pobierz plik PDF

Podnośniki do telewizorów rozpoczęły swoją popularność w posiadłościach i penthous’ach w USA.

podnośnik do telewizoraSypialnia z zamontowaną windą – podnośnikiem TV w komodzie u stóp łóżka umożliwia za pośrednictwem sterowania bezprzewodowego wysunięcie TV z komody.

Podnośniki do telewizorów VIZ-ART V-lift, otwierają ogromne możliwości zastosowań. Teraz zastosowania windy do TV zależą od waszej fantazji. Podnośnik VIZ-ART V-Lift wysuwa i chowa płaski telewizor, plazmę czy monitor LCD reagując na sygnał z pilota.

podnośnik do telewizoraSposób działania:

Winda VIZ-ART V-Lift umożliwia wysunięcie i chowanie telewizora z mebla, dowolnie w tym celu zaprojektowanego lub wybranego ze stałej oferty producentów mebli.

Cicha i stabilna winda umożliwia płynne podniesienie ekranu, a uniwersalny uchwyt mocujący płaski telewizor, umożliwia integrację z każdą marką Plazmy czy LCD.

podnośnik do telewizoraPodnośnik do telewizorów VIZ-ART V-lift to propozycja przede wszystkim dla osób wymagających i indywidualistów.

Dane techniczne:

• wymiar całkowity: 856 x 219 x 783 (max. 1493)
• wymiary zespołu ruchomego: 405 x 77 x 783
• wysięg: 710mm
• sterowanie: RS 232,włącznik klawiszowy,Trigger, RF, IR
• systemem mocowania: do podłogi lub mebla

podnośnik do tv

podnośnik do tv

podnośnik do tv

Winda do TV w formie podośnika do telewizora projektu VIZ-ART. To propozycja dla wymagających. Podnośnik – lift do TV to winda do hoteli, domów stosowana przez projektantów AV.

Windy

Ekrany

Uchwyty

Sterowania

Akcesoria

Pobierz